Hakkımızda

Kazandıran Akademi Eskişehir Parkur tüm yetenek sınavlarına ve parkurlara sizleri hazırlamak için kurulmuş bir hazırlık kursudur. 2017’den beri, bizlere başvuran öğrencilerimize en iyi eğitimi veriyor ve bunu öğrencilerimizin başarılarıyla süslüyoruz. Bir telefon kadar sizlere uzağız. Bizi +905550790421 numaralı hattan 7-24 arayabilirsiniz.

Değerli polis, asker, bekçi, besyo adaylarımız sadece bir parkur kursu olarak değerlendirmiyoruz biz bir aileyiz. Adaylarımızı bundan da mahrum bırakmıyoruz özel mülakat adamıza BİREBİR SINAVIN AYNISI olacak şekilde adaylarımızı çağırıp oları mülakat testine tabi tutuyoruz. Sağlık ile alakalı sorunu olan veya olduğunu düşünen her aday bizlerle iletişime geçiyor tecrübeli hocalarımız adaylara sağlık elemelerini geçip geçmeyeceklerini değerlendirip tekrardan iletişime geçiyor. Kalite tesadüf değildir ! Eskişehir’in tek resmi kursu !

Bizim İçin Her Öğrenci, Başarılı Olmaya Aday Kimsedir. POMEM, PMYO, Bekçilik ve Besyo Hazırlık Kurslarımızda Her Öğrencimizle Tek Tek İlgileniyor, Eksikliklerini Belirtiyor Nasıl Başarılı Olabilecekleri Konusunda Onları Yönlendiriyoruz.

Eskişehir’in en çok (BESYO, POMEM, JANDARMA, PMYO ve Bekçilik) adaylarını kazandıran parkur kursuyuz. Günümüzde spor okullarına ya da polis okulları gibi alanlara girmek birçok kişinin hayalidir. Bu anlamda bu okullara girebilmek için bazı spor mülakatlarını geçme şartı bulunmaktadır. Bu mülakatlar konusunda parkurlara hazırlıklı olmayan kişiler bu noktada zorlanabilmektedir. Bizi arayarak bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Kalite tesadüf değildir ! Eskişehir’in tek resmi kursu !

POMEM – PMYO – BEKÇİ – JANDARMA PARKUR HAZIRLIK KURSU ESKİŞEHİR

Birebir Parkur

Nizami Salon Ölçüleri

Fotosel ile Derece Alma

Parkur Hareketlerinin Teknik Eğitimi

Uzman Antrenörler

POMEM PARKUR

PAEM PARKUR

PMYO PARKURU

SUBAYLIK PARKURU

ASTSUBAYLIK PARKURU

POLİS ÖZEL HAREKAT PARKURU