Eskişehir Besyo hazırlık kursları, Eskişehir Besyo parkuru

Eskişehir Besyo hazırlık kursları, Eskişehir Besyo parkuru, Eskişehir besyo antrenörlük, Eskişehir Spor Bilimleri Fakültesi Taban Puanları, Eskişehir Besyo Özgeçmiş istiyor mu? Gibi sorular Kazandıran akademi hocalarına çok sorulmaktadır. Sıklıkla sorulan Eskişehir Besyo hazırlık kursları, Eskişehir Besyo parkuru, Eskişehir besyo antrenörlük, Eskişehir Spor Bilimleri Fakültesi Taban Puanları, Eskişehir Besyo Özgeçmiş istiyor mu? sorularını sizler için burada yanıtladık.


Hazırlık kursumuz her zaman en iyi BESYO kursu olma hedefiyle kendini sürekli geliştirmektedir. Eskişehir’deki üniversitelerin BESYO sınavlarına yönelik en uygun parkuru, kursumuz bünyesinde bulabilirsiniz.

Daha önce BESYO sınavlarına girmiş veya girecek olan tüm BESYO adaylarını, kursumuza başvurarak uzman eğitmenlerimizden parkur eğitimlerini almaya davet ediyoruz.

Uzman eğitmenlerimiz, öğrencilerin BESYO parkurlarında başarılı olabilmeleri için gereken tüm teknik bilgi ve donanıma sahip kişilerdir. Eğitmenlerimizden aldığınız eğitimlerle BESYO sınavlarını geçme olasılığınız neredeyse %100’dür. Eskişehir Pomem Kursu olarak, deneyimli ve uzman eğitimci kadromuzla eğitim vermeye devam ediyoruz.

Hazırlık kurslarımızda eğitim alan öğrencilerimizi, sınavlara en iyi şekilde hazırlamak için ideal parkur ve çalışma alanları oluşturarak destekliyoruz.

Eskişehir Besyo Özgeçmiş istiyor mu?

Sporcu özgeçmişi özellikle BESYO ve SBF okumak isteyen öğrenciler için çok önemli bir etkendir. BESYO veya SBF’nin özel yetenek sınavı ile alım yapan bölümlerinin bazıları ya sporcu özgeçişimini istemekte yada zorunlu kılmıştır. Özgeçmiş ve Koşu vardır. Öğretmenlik Bölümü 225 Puan. Antrenörlük ve Rekreasyon Bölümü 200 Puandır. Özgeçmişi olan Bayanlarda 75-80 Başlangıçı olan Erkeklerde 85 ve Üzeri adaylar Düşünebilirler.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Besyo Özel Yetenek Sınavı (Anadolu Üniversitesi) 2023

Antrenörlük150 TYTEl Kavrama Kuvvet Testi + Özgeçmiş36 + 4 Engelli
Öğretmenlik800.000El Kavrama Kuvvet Testi + Özgeçmiş36 + 4 Engelli
Rekreasyon150 TYTEl Kavrama Kuvvet Testi + Özgeçmiş45 + 5 Engelli
Ön Kayıt ve Yetenek Sınavı TarihleriBelge DeğelerdirmeListe İlanı ve İtiraz Tarihi
Sonuçların İlanı
17-20 Ağustos 202021-24 Ağustos 202025-27 Ağustos 202028 Ağustos 2020